80 let vozu M120417

Dne 19. prosince 1931 vyjel poprvé z bran Tatry v Kopřivnici "Věžák" M120417. Při této příležitosti vypravil náš klub zvláštní vlaky v okolí Uničova. Vedení zvláštních vlaků do Troubelic a Újezdu u Uničova se střídavě ujali šumperské vozy M120417 a M131101. Ačkoliv byla akce silně poznamenána nevlídným počasím, využilo našich zvláštních vlaků slušný počet cestujících.

Ohlasy cestujících

Během akce uslyší pořadatelé různé ohlasy od cestujících. Některým se jízda líbila, jiným vadilo, že se jezdilo jenom kousek. Zpětné reakce se nám dostalo i poštou:

Hezký nedělní večer, chtěli jsme vám ještě jednou poděkovat za včerejší úžasný den, měli jste to hezky připravené, to sundavání a nandavání lampiček bylo opravdu stylové a nostalgické, zkrátka celá akce byla opravdu pohádková. Mějte se krásně, přejeme vám hodně štěstí a úspěchů, pohodové a klidné prožití vánoc a rádi se za vámi vypravíme za dalšími věžákovými dobrodružstvími. Máváme z Prahy. Peterovi

Fotografie z akce

Děkujeme podporovatelům a partnerům našeho klubu:
Logo společnosti ČD Cargo Logo ČD Nostalgie Logo společnosti Select system